Tất cả sản phẩm
-
Vành đai Polyurethane
-
Vành Polyurethane V
-
Super Grip Belt
-
Bảo vệ cáp tàu ngầm
-
Nhựa Polyurethane
-
Bánh xe polyurethane
-
In lụa
-
Tấm cao su polyurethane
-
Bộ phận polyurethane
-
Vải Kevlar
-
Polyurethane ép đùn
-
Vành đai song song
-
Ống Polyurethane
-
Vành đai định hình Polyurethane
-
Băng tải PVC
-
Thợ hàn đai Urethane
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
Kewords [ pu cord ] trận đấu 198 các sản phẩm.
Smooth round rubber belts / High tensile polyurethane cord 90A
| Màu sắc: | màu cam |
|---|---|
| độ cứng: | 90A |
| lâu dài: | 400 m / cuộn |
Dây đai tròn 85A 100m Polyurethane được gia cố để truyền tải
| Tên: | Đai tròn Polyurethane |
|---|---|
| Màu sắc: | Xanh đỏ |
| Độ cứng: | 85A-90A |
Glass Tempering Furnace Polyurethane Round Belt PU Seamless O-ring Cord 8 × 1010mm
| material: | PU |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| color: | green |
White Tear Resistance Polyurethane PU Round Belt Rough Surface For Transmission
| color: | any color |
|---|---|
| material: | PU |
| hardness: | 78A-98A |
Transmission belt Polyurethane Round Belt PU smooth supplier
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| stretching rate: | 1.5-3% |
| material: | PU |
50m Per Roll Round Pu Extruded Belt Diameter 10 Mm - 16 Mm Orange
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Green Polyurethane Round Belt / 8mm pu conveyor belt for driving
| bề mặt: | khó khăn |
|---|---|
| màu sắc: | màu xanh lá |
| đường kính: | 8mm |
Độ cứng màu xanh lá cây 85A truyền đai và polyurethane quanh vành đai nhiều dây
| tài liệu: | PU |
|---|---|
| màu sắc: | Màu xanh lá cây |
| Độ cứng: | 85A |
Rough Polyurethane Round Belt , Urethane Cord Neoprene Belt Industrial
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
Red Polyurethane PU extruded belt Hardness 90A Tear Strength
| Chức năng chính: | Truyền động |
|---|---|
| Độ cứng: | 90 bờ A |
| Vật tư: | PU |

