Tất cả sản phẩm
-
Vành đai Polyurethane
-
Vành Polyurethane V
-
Super Grip Belt
-
Bảo vệ cáp tàu ngầm
-
Nhựa Polyurethane
-
Bánh xe polyurethane
-
In lụa
-
Tấm cao su polyurethane
-
Bộ phận polyurethane
-
Vải Kevlar
-
Polyurethane ép đùn
-
Vành đai song song
-
Ống Polyurethane
-
Vành đai định hình Polyurethane
-
Băng tải PVC
-
Thợ hàn đai Urethane
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
Kewords [ pu cord ] trận đấu 198 các sản phẩm.
PU Flat Transmission Belt Low Compression Set industry machines
| Chức năng chính: | Đai truyền động |
|---|---|
| Độ cứng: | 90 bờ A |
| Vật tư: | PU |
High Tensile White Polyurethane V Belt / PU Sandwich Belt For Textile
| Main function: | Transmission Belt |
|---|---|
| Hardness: | 90 shore A |
| Material: | PU |
Đai ép đùn PU có độ bền cao và xé rách cho vận chuyển sàn băng tải và ngói lợp
| Độ cứng: | 90 bờ A |
|---|---|
| Chiều dài: | 30 mét / cuộn |
| vật tư: | PU |
Anti static Polyurethane Round Belt / PU smooth round belt wood processing
| Length: | 100 meter /rolls |
|---|---|
| Hardness: | 85 shore A ~ 90 shore A |
| color: | Green color |
Textile Polyurethane Flat Belt , Reinforced Cord Transmission belt
| Hardness: | 85 shore A ~90 shore A |
|---|---|
| Main function: | Drive,transmission, |
| material: | PU |
Professional Small Pulley PU V Belt High Abrasion Resistance10mm - 13mm
| vật tư: | PU |
|---|---|
| Độ cứng: | 75A-90A |
| Màu sắc: | bất cứ màu nào |
Đường kính 12mm Màu cam Bề mặt đai tròn Urethane Màu cam Được gia cố bằng dây trơn
| Chiều dài: | 30 mét / cuộn |
|---|---|
| màu sắc: | trái cam |
| Độ cứng: | 90A |
Dây đai tròn Polyurethane 85A 100m được gia cố để truyền
| Tên: | Đai tròn Polyurethane |
|---|---|
| Màu: | đỏ xanh |
| độ cứng: | 85A-90A |
Orange Smooth Polyurethane Round Belt PU Round Belt SGS ISO9001: 2008 Certified Diameter 2-20mm
| Mẫu số: | Dia 2 mm-20mm |
|---|---|
| Kiểu: | dây đai tròn PU |
| Vật liệu: | pu |
Heavy Duty T2.5 Open Ended PU Polyurethane Timing Belt with reinforced steel cord
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 15 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |

