Tất cả sản phẩm
-
Vành đai Polyurethane
-
Vành Polyurethane V
-
Super Grip Belt
-
Bảo vệ cáp tàu ngầm
-
Nhựa Polyurethane
-
Bánh xe polyurethane
-
In lụa
-
Tấm cao su polyurethane
-
Bộ phận polyurethane
-
Vải Kevlar
-
Polyurethane ép đùn
-
Vành đai song song
-
Ống Polyurethane
-
Vành đai định hình Polyurethane
-
Băng tải PVC
-
Thợ hàn đai Urethane
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
Kewords [ pu cord ] trận đấu 198 các sản phẩm.
85A-90A trơn Urethane truyền động màu đỏ Polyurethane V Belt
| bề mặt: | trơn tru |
|---|---|
| màu sắc: | màu đỏ |
| độ cứng: | 85A-90A |
Conveyor High Density Polyurethane Round Belt Wear Resistant
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | green or as your require |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
Industrial Transmission Polyurethane Round Belt Conveyor 200m / roll
| Độ cứng: | 85 bờ A |
|---|---|
| Màu sắc: | Màu xanh lá |
| Vật tư: | PU |
Good Weatherability High Impact Resistance Tensile Strength Polyurethane Round Belt For Industrial
| color: | green |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
Diameter: 2mm--30mm Good Weatherability Polyurethane Round Belt High Impact Resistance
| Tensile Strength: | 55N/mm2 |
|---|---|
| color: | green |
| material: | PU |
Hardness 90A Polyurethane Belting High Tensile And Tear Strength
| color: | red white green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
Industrial Transmission Polyurethane Round Belt Green Round Belt
| Độ cứng: | 85 bờ A |
|---|---|
| Màu sắc: | Màu xanh lá |
| Vật tư: | PU |
Urethane tranmission red Polyurethane V Belt for driving , wear resistant
| bề mặt: | trơn tru |
|---|---|
| màu sắc: | màu đỏ |
| độ cứng: | 85A-90A |
Dải nhiệt độ truyền đai Polyurethane V -35ºC - 80ºC
| Vật chất: | POLYURETHANE |
|---|---|
| Màu sắc: | Màu đỏ |
| Chiều dài: | 30m / cuộn |
Đai polyurethane V được RoHS phê duyệt Đai phẳng polyurethane có khớp nối
| vật tư: | nhập khẩu vật liệu PU |
|---|---|
| màu sắc: | màu đỏ |
| chiều dài: | 30m / cuộn |

