Tất cả sản phẩm
-
Vành đai Polyurethane
-
Vành Polyurethane V
-
Super Grip Belt
-
Bảo vệ cáp tàu ngầm
-
Nhựa Polyurethane
-
Bánh xe polyurethane
-
In lụa
-
Tấm cao su polyurethane
-
Bộ phận polyurethane
-
Vải Kevlar
-
Polyurethane ép đùn
-
Vành đai song song
-
Ống Polyurethane
-
Vành đai định hình Polyurethane
-
Băng tải PVC
-
Thợ hàn đai Urethane
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
Kewords [ pu cord ] trận đấu 198 các sản phẩm.
Ceramic Industrial Polyurethane V Section Belt With Smooth Surface
| vật tư: | nhập khẩu vật liệu PU |
|---|---|
| màu sắc: | màu đỏ |
| chiều dài: | 30m / cuộn |
Alkali Resistant Smooth 80A Polyurethane V Belt For Conveyor
| material: | material |
|---|---|
| color: | red color |
| length: | 30m/roll |
Industrial Power flat Fransmission belts abrasion resistance
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | green |
| Tensile Strength: | 55N/mm2 |
Rough Transmission Polyurethane Round Belt For Packing machine
| color: | green orange |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 30m/roll |
Polyurethane Products Red Round Belting Oil - Resistant Acid
| color: | red |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
Dây curoa tròn polyurethane xanh
| Màu sắc: | màu xanh lá cây hoặc theo yêu cầu của bạn |
|---|---|
| Vật liệu: | pu |
| chiều dài: | 300m/cuộn 200m/cuộn 100m/cuộn |
Vành đai tròn polyurethane công nghiệp
| Màu sắc: | màu xanh lá cây hoặc theo yêu cầu của bạn |
|---|---|
| Vật liệu: | pu |
| chiều dài: | 300m/cuộn 200m/cuộn 100m/cuộn |
Green High Tensile Polyurethane Round Belt For Industrial
| color: | green or as your require |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
Rough Polyurethane Round Belt Green For Ceramic Stoneware Processing Plants
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |

