Tất cả sản phẩm
-
Vành đai Polyurethane
-
Vành Polyurethane V
-
Super Grip Belt
-
Bảo vệ cáp tàu ngầm
-
Nhựa Polyurethane
-
Bánh xe polyurethane
-
In lụa
-
Tấm cao su polyurethane
-
Bộ phận polyurethane
-
Vải Kevlar
-
Polyurethane ép đùn
-
Vành đai song song
-
Ống Polyurethane
-
Vành đai định hình Polyurethane
-
Băng tải PVC
-
Thợ hàn đai Urethane
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
Kewords [ reinforce cord round belt ] trận đấu 141 các sản phẩm.
Alkali Resistant Smooth 80A Polyurethane V Belt For Conveyor
| material: | material |
|---|---|
| color: | red color |
| length: | 30m/roll |
PU Round Conveyor Urethane Belts Industrial Transmission 80A
| Độ cứng: | 85 bờ A |
|---|---|
| Màu sắc: | Màu xanh lá cây đậm |
| Vật tư: | PU |
Đai polyurethane tròn thô, đai truyền động mặt cắt tròn dùng cho ngành dệt
| Độ cứng: | 85 bờ A |
|---|---|
| Màu sắc: | Màu xanh lá cây đậm |
| Vật tư: | PU |
Smooth Surface urethane cord Rohs Approved / Low Compression transmission belt
| màu sắc: | màu cam |
|---|---|
| độ cứng: | 90A |
| lâu dài: | 400 m / cuộn |
Smooth round rubber belts / High tensile polyurethane cord 90A
| Màu sắc: | màu cam |
|---|---|
| độ cứng: | 90A |
| lâu dài: | 400 m / cuộn |
Green 85A Rough Round rubber Belts Newspaper Conveying High Tensile
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | PU round belt |
5mm PU Belt Transmission Urethane Belting Good Resistance To Fuel
| vật tư: | PU |
|---|---|
| loại: | Đai tròn PU |
| color: | orange |
50m Per Roll Round Pu Extruded Belt Diameter 10 Mm - 16 Mm Orange
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
High strength PU belt transmission , Good Resistance To Fuel
| vật tư: | PU |
|---|---|
| loại: | Đai tròn PU |
| màu sắc: | trái cam |
Green Transparent Polyurethane drive belt smooth and rough surface
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green orange |
| stretching rate: | 1.5-3% |

