Tất cả sản phẩm
-
Vành đai Polyurethane
-
Vành Polyurethane V
-
Super Grip Belt
-
Bảo vệ cáp tàu ngầm
-
Nhựa Polyurethane
-
Bánh xe polyurethane
-
In lụa
-
Tấm cao su polyurethane
-
Bộ phận polyurethane
-
Vải Kevlar
-
Polyurethane ép đùn
-
Vành đai song song
-
Ống Polyurethane
-
Vành đai định hình Polyurethane
-
Băng tải PVC
-
Thợ hàn đai Urethane
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
Kewords [ reinforce cord round belt ] trận đấu 141 các sản phẩm.
Orange PU Polyurethane Round Belt anti static with 3mm - 8mm Textile
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Smooth Surface Urethane Round Belting Rohs Approved , Low Compression
| màu sắc: | trái cam |
|---|---|
| độ cứng: | 85A-90A |
| lâu dài: | 30 m / cuộn |
Transparent Polyurethane Round Belt Strong Engine Urethane Belting Material
| bề mặt: | khó khăn |
|---|---|
| màu sắc: | màu xanh lá |
| đường kính: | 6mm |
Extruded green round belt , Strong Engine Urethane Belting tear strength
| bề mặt: | khó khăn |
|---|---|
| màu sắc: | màu xanh lá |
| đường kính: | 6mm |
Resistant to oil Polyurethane Round Belt Urethane Belting for Packing line
| bề mặt: | trơn tru |
|---|---|
| màu sắc: | trái cam |
| đường kính: | 10mm |
Đường kính 8mm màu da cam PU truyền Polyurethane Vòng Belting
| tài liệu: | PU |
|---|---|
| loại hình: | Vòng đai PU |
| màu sắc: | trái cam |
Conveyor Rough Polyurethane Round Belt For Floor And Roof Tiles Conveying
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | round belt |
Polyurethane Products Red Round Belting Oil - Resistant Acid
| color: | red |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
Green Hardness 85A Polyurethane Round Belt with large Diameter
| hardness: | 85A |
|---|---|
| colour: | green |
| longth: | 100m/roll |
Đường kính 12mm Màu cam Bề mặt đai tròn Urethane Màu cam Được gia cố bằng dây trơn
| Chiều dài: | 30 mét / cuộn |
|---|---|
| màu sắc: | trái cam |
| Độ cứng: | 90A |

