Tất cả sản phẩm
-
Vành đai Polyurethane
-
Vành Polyurethane V
-
Super Grip Belt
-
Bảo vệ cáp tàu ngầm
-
Nhựa Polyurethane
-
Bánh xe polyurethane
-
In lụa
-
Tấm cao su polyurethane
-
Bộ phận polyurethane
-
Vải Kevlar
-
Polyurethane ép đùn
-
Vành đai song song
-
Ống Polyurethane
-
Vành đai định hình Polyurethane
-
Băng tải PVC
-
Thợ hàn đai Urethane
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
Kewords [ reinforce cord round belt ] trận đấu 141 các sản phẩm.
Green Polyurethane Round Belt With Rough Surface Used In Tobacco Transmission Line
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
Textile urethane drive belts / urethane round belt transmission line
| color: | green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
2mm - 20mm 100% Pure Polyurethane Urethane Round Belt For Textile
| Độ cứng: | 85 bờ A |
|---|---|
| Color: | Dark Green |
| Vật tư: | PU |
Đai màu vành đai Polyurethane thô Drak màu xanh lá cây cho ngành dệt, vành đai tròn PU
| Độ cứng: | 85 bờ A |
|---|---|
| Màu sắc: | Màu xanh lá cây đậm |
| Vật tư: | PU |
Đai tròn Polyurethane thô màu cho vải dệt Pu Drak Green 30m / Roll
| độ cứng: | 85 bờ A |
|---|---|
| Màu: | Màu xanh lá cây đậm |
| Nguyên liệu: | PU |
Flexure resistant 2mm - 20mm 100% pu round belt For packing
| Độ cứng: | 85 bờ A |
|---|---|
| Màu sắc: | Màu xanh lá cây đậm |
| Material: | PU |
Smooth Round Urethane Round Belting wear-resistance or Ceramic
| material: | PU ,TPU |
|---|---|
| type: | PU round belt |
| surface: | smooth |
High Tensile Strength Polyurethane Round Belt , Urethane Drive Belts
| color: | orange |
|---|---|
| material: | 100% TPU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |
Endless Polyurethane Round Belt Smooth / Hardness Round Belts
| material: | PU ,TPU |
|---|---|
| type: | PU endless round belt |
| surface: | smooth |
8 Mm 100m Per Roll Pu Round Belt Transmission And Distribution
| độ cứng: | 85A |
|---|---|
| màu sắc: | Màu xanh lá cây đậm |
| Loại: | Đai tròn PU |

