Tất cả sản phẩm
-
Vành đai Polyurethane
-
Vành Polyurethane V
-
Super Grip Belt
-
Bảo vệ cáp tàu ngầm
-
Nhựa Polyurethane
-
Bánh xe polyurethane
-
In lụa
-
Tấm cao su polyurethane
-
Bộ phận polyurethane
-
Vải Kevlar
-
Polyurethane ép đùn
-
Vành đai song song
-
Ống Polyurethane
-
Vành đai định hình Polyurethane
-
Băng tải PVC
-
Thợ hàn đai Urethane
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
Kewords [ pu cord ] trận đấu 198 các sản phẩm.
green color rough and orange color smooth Tear Strength Urethane industrial timing belts High Tensile
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | any color |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
Industry Rough Polyurethane Round Belt transmission belt Conveying
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | round belt |
DIN Standard Green Polyurethane V Belt Hardness 90A For Paper Processing
| Chức năng chính: | Truyền động |
|---|---|
| Độ cứng: | 90 bờ A |
| Vật tư: | PU |
All Colors Tear Resistance Good Bending Strength Polyurethane V Belt For Conveyor Industrial
| Hardness: | 90 shore A |
|---|---|
| Length: | 30 meter /rolls |
| specification: | A B C M Z |
Ceramic Polyurethane V Belt Packing Machines Low Compression Set
| Chức năng chính: | Truyền động |
|---|---|
| Độ cứng: | 90 bờ A |
| Vật tư: | PU |
Red 90A Polyurethane V Belt Transmission belt Ceramic industrial
| màu sắc: | màu đỏ |
|---|---|
| vật tư: | PU |
| độ cứng: | 90A |
Oil Resistance Polyurethane V Belt , 90A Polyurethane Timing Belts
| Độ cứng: | 90 bờ A |
|---|---|
| Chiều dài: | 30 mét / cuộn |
| vật tư: | PU |
Đường kính màu xanh lá cây 15mm đường kính polyurethane
| tài liệu: | PU |
|---|---|
| Chiều dài: | 30 mét / cuộn |
| Độ cứng: | Bến 85 A ~ 90 Bến A |
Độ bền cao và sức mạnh xé râu Polyurethane V Vành đai cho Băng tải Tầng Và Ngói Lợp
| Độ cứng: | 90 bờ A |
|---|---|
| Chiều dài: | 30 mét / cuộn |
| tài liệu: | PU |
Industrial Polyurethane Round Belt , Transmission Conveying Seamless Round Belt 10 × 945mm
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| color: | green |
| diameter: | 10mm |

