Tất cả sản phẩm
-
Vành đai Polyurethane
-
Vành Polyurethane V
-
Super Grip Belt
-
Bảo vệ cáp tàu ngầm
-
Nhựa Polyurethane
-
Bánh xe polyurethane
-
In lụa
-
Tấm cao su polyurethane
-
Bộ phận polyurethane
-
Vải Kevlar
-
Polyurethane ép đùn
-
Vành đai song song
-
Ống Polyurethane
-
Vành đai định hình Polyurethane
-
Băng tải PVC
-
Thợ hàn đai Urethane
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
Kewords [ pu cord ] trận đấu 198 các sản phẩm.
Textile urethane drive belts / urethane round belt transmission line
| color: | green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Dark green rough power transmission belts For Agricultural machine
| color: | green |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 30m/roll |
100m Length Rough Round Belting Diameter 6mm Used In Ceramics
| surface: | rough |
|---|---|
| color: | green |
| diameter: | 6mm |
Orange Polyurethane Round Belt Diameter 15mm With Surface Smooth
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Smooth Surface Urethane Round Belting Rohs Approved , Low Compression
| màu sắc: | trái cam |
|---|---|
| độ cứng: | 85A-90A |
| lâu dài: | 30 m / cuộn |
Dây curoa chữ V Polyurethane A-13 / B-17 / C-22 Công nghiệp chống mài mòn
| độ cứng: | 90 A |
|---|---|
| vật tư: | POLYURETHANE |
| chống nóng: | -30 ℃ -80 ℃ |
Transparent Polyurethane Round Belt Strong Engine Urethane Belting Material
| bề mặt: | khó khăn |
|---|---|
| màu sắc: | màu xanh lá |
| đường kính: | 6mm |
80A - 98A Polyurethane Round Belt For Printing And Packing Machine
| độ cứng: | 85A |
|---|---|
| màu sắc: | màu xanh lá |
| tỷ lệ kéo dài: | 1,5-3% |
Đai tròn Polyurethane dẫn động được sử dụng rộng rãi trong ngành dệt may, bề mặt nhám
| độ cứng: | 85A-90A |
|---|---|
| màu sắc: | màu xanh lá |
| tỷ lệ kéo dài: | 1,5-3% |
any color 4mm - 8mm Yellow Polyurethane Round Belt / Pearl Skipping Rope
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| material: | PU |
| export: | shanghai |

