Tất cả sản phẩm
-
Vành đai Polyurethane
-
Vành Polyurethane V
-
Super Grip Belt
-
Bảo vệ cáp tàu ngầm
-
Nhựa Polyurethane
-
Bánh xe polyurethane
-
In lụa
-
Tấm cao su polyurethane
-
Bộ phận polyurethane
-
Vải Kevlar
-
Polyurethane ép đùn
-
Vành đai song song
-
Ống Polyurethane
-
Vành đai định hình Polyurethane
-
Băng tải PVC
-
Thợ hàn đai Urethane
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
Kewords [ polyurethane bar ] trận đấu 15 các sản phẩm.
PU Polyurethane Rubber round Bar Rod Hardness 60 shore A ~98 shore A Polyurethane Rubber Sheet
| Packaging Details: | Inner packing is plastic film .outer packing is carton |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 10 working days After deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment |
Elastic Industrial abrasion resistance Oil Resistant PU Polyurethane Rubber Bar Rod Polyurethane Rubber Sheet
| Packaging Details: | Inner packing is plastic film .outer packing is carton |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 10 working days After deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment |
Anti-Pressing PU Polyurethane Rubber Rod Hardness 60 shore A ~98 shore A Polyurethane Rubber Sheet
| Packaging Details: | Inner packing is plastic film .outer packing is carton |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 10 working days After deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment |
Extruded Polyurethane PU V-Belt with 70A-80A Hardness for Conducting Applications in Textile Machinery
| Vật liệu: | Polyurethane |
|---|---|
| Độ cứng: | 70a-80a |
| Chiều rộng (x): | 6 mm, 8 mm, 10 mm, 13mm, 17mm, 22mm |
Elastic Natural Color Polyurethane wear plate Hardness 45 shore A ~98 shore A
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 10 working days After deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |
Abrasion Resistance PU / Polyurethane Sheet Hardness 45 - 98 Shore A
| Phạm vi độ cứng: | Từ 45 bờ A đến 98 bờ A |
|---|---|
| Chiều rộng: | 500mm ~ 1000mm |
| Chiều dài: | 500mm ~ 2000mm |
Electric insulation and Abrasion Resistance PU Polyurethane Rubber Solid round Bar Rod, Polyurethane Rubber Sheet
| Packaging Details: | Inner packing is plastic film .outer packing is carton |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 10 working days After deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment |
Customized Conducting PU V-Belt with 70A-80A Hardness and Oil Resistant Properties for Textile Machinery
| Vật liệu: | Polyurethane |
|---|---|
| Loại hồ sơ: | hồ sơ chữ T |
| Chức năng chính: | Hướng đạo |
75shore A ,8*5mm,10*6mm type PU Conducting Bar Polyurethane V Belt for Processing Industry
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 5 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |
Industrial Extruded Polyurethane PU T Profile conducting bar extrusion baffle
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 5 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |

